ANKARA EMS STÜDYO

blog yazısı ekle !

ANKARA EMS STÜDYO

Her spor için, egzersizler ve fitness için mutlaka o antrenman için gerekli olan kıyafetler, alet ekipman ve mekân tam ve donanımlı olması gerekmektedir. Aslında yapılan en büyük yanlışlardan biri tam da bu noktada yapılmaktadır. Yani bir egzersiz ya da spordan tam verim almak istiyorsanız muhakkak tüm şartlarına uygun bir biçimde çalışmalısınız. Ancak bu şekilde istediğiniz sonuçlara ulaşabilirsiniz. Aksi halde çalışmalarınız ve egzersizleriniz sadece zaman, para ve güç kaybı ile sonuçlanacaktır. Yani çalışma zamanları, diyet programları ve antrenman zamanları oldukça önemlidir. Bu şekilde tam manasıyla hizmet veren mekanların haricinde çalışmanız size kayıptan başka bir şey kazandırmayacaktır. Özellikle son zamanlarda daha çok kişi tarafından tercih edilen EMS için tüm hazırlıklar eksiksiz yapıldığı zaman 2 saatlik bir spordan aldığınız verimi sadece 20 dakikada alabilmeniz mümkün olabilmektedir. İşte bu sebeple Ankara EMS stüdyoların önemi bir kez daha ortaya çıkmış oluyor.

Çayyolu Pilates

Çayyolu

EMS Hakkında

EMS elektronik kas uyarım sistemi olarak bilinmektedir. Basitçe şu şekilde anlatılabilir; normal egzersizleriniz sırasında bir hareketi yapabilmek için beyin kasa bir sinyal göndermek zorundadır bunu göndermezse zaten hareketi yapamazsınız her vücut hareketimizde bu sinyaller gönderilmektedir.

Bu cihaz da beyinden gelen sinyallerin aynısını dışardan sadece kaslarımıza göndererek kasılma seviyesini arttırmaktadır. EMS sayesinde bir hareketi gelen akım eşliğinde yaparak kasılmayı arttırıp o kasın gelişimini daha kısa sürede sağlamaktayız. Egzersiz, kişinin anatomik ve mekanik tüm özellikleri göz önünde bulundurularak yapıldığından sakatlanma riski yoktur ve elektrik uyarımı sayesinde çok verimli olur.

Özellikle zamanım yok spora vakit ayıramıyorum diyenler içim haftada 2 kez ve bir seansta toplam 20 dakika uygulanan bu egzersiz sistemi ile tüm vücut ve özellikle de omurgada yeterli güçlendirme ile birlikte v6-10 seans arasında gözle görünür incelme sağlanabilir.

20 dakikada 4 saat antereman yapmış gibi maksimum kalori yakımı sağlayan KABLOSUZ ve KURU EN SON EMS SİSTEMİ ile forma girmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

DOĞRU SİSTEM ,DOĞRU ANTREMAN VE PROFESYONEL ELLERDE KISA SÜREDE HEDEFE ULAŞABİLİRSİNİZ..

devamını oku...
Adres: Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi 2780. Cadde No: 86 İlko Konutları Çayyolu-Ankara

Gymfona Personal Training Studio

Yıldız

devamını oku... Adres: Hilal Mah. 676. Sok. No:23 Yıldız Çankaya-Ankara

PilateSystem Studio Plus

Çayyolu

Türkiye'nin En Büyük Pilates Studyosu olan PilateSystem Studio Plus, yoğunlukla Pilates olmakla birlikte pek çok spor hizmetini de vermektedir.
Tüm Eğitmenler BodySystem Pilates Akademisi mezunudur. Stüdyolarımızda üyelerimizin tüm yağ-kas-su ölçümleri, postür analizleri, antropometrik ölçümleri yapılarak bir PAR Q Testi doldurulur. Düzenli olarak ölçümler tekrarlanarak sonuçlar doğrultusunda değerlendirmeler yapılır.

Studyolarımızda hafta içi 09:00-22:00, hafta sonu 09:00-17:30 saatleri arasında hizmet verilmektedir.
Özel Pilates Dersleri
Grup Reformer Pilates
Grup Mat Pilates
Hamile Pilatesi
Klinik Pilates
Kick Boks
Boks
Zumba
Body Jump
X-Body (EMS System)
Functional Training
Yoga-Fit
Body Barre Class
Tabata
Personel Coaching
Grup Chair
Cadillac
Spine Corrector
Ladder Barrel
Arc Barrel
TRX
Kardiyo Ekipmanları
Vücut Analiz Cihazı Ölçümleridevamını oku...
Adres: Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi 2846. Sokak 2H-1 Dorapark Villaları Çayyolu-Ankara

Fly High Studio Pilates

İncek

devamını oku... Adres: Kızılcaşar Mahallesi Barış Caddesi No:25 İncek-Ankara

1on1 Personal Training Pilates

Çankaya

devamını oku... Adres: Reşit Galip Caddesi No:2/B 100.Yıl Mahallesi Çankaya-Ankara

PilateSystem TRIO

Çankaya

Türkiye'nin En Ayrıcalıklı Pilates Studyosu olan PilateSystem Trio, yoğunlukla Pilates olmakla birlikte pek çok spor hizmetini de vermektedir.
Tüm Eğitmenler BodySystem Pilates Akademisi mezunudur. Stüdyolarımızda üyelerimizin tüm yağ-kas-su ölçümleri, postür analizleri, antropometrik ölçümleri yapılarak bir PAR Q Testi doldurulur. Düzenli olarak ölçümler tekrarlanarak sonuçlar doğrultusunda değerlendirmeler yapılır.
Studyolarımızda hafta içi 09:00-22:00, hafta sonu 09:00-17:30 saatleri arasında hizmet verilmektedir.
Özel Pilates Dersleri
Grup Reformer Pilates
Hamile Pilatesi
Klinik Pilates
X-Body (EMS System)
Functional Training
Yoga-Fit
Tabata
Personel Coaching
Grup Chair
Cadillac
Spine Corrector
Ladder Barrel
Arc Barrel
TRX
Foot Corrector
Kardiyo Ekipmanları
Vücut Analiz Cihazı Ölçümleridevamını oku...
Adres: Hilal Mahallesi 697. Sokak No:6 Çankaya-Ankara

FizyoBlu Pilates Stüdyo

Çukurambar

Fizyoblu sağlıklı yaşam merkezi fizyoterapist selçuk atakan şener tarafından 2018 yılında ankara/çukurambarda kuruldu.
Alanında uzman fizyoterapistler eşliğinde pilates sporunun uygulanması amacıyla kurulmuştur. Spor yapmak sağlıklı bir vücut için son derece önemlidir. Ancak spor yaparken bir fizyoterapist gözetiminde yapmak sakatlanma ve yanlış hareket yapma riskini sıfıra indirecektir. Seanslarımız tamamen kişiye özel bire bir şeklinde 1 saat olarak uygulanmaktadır. Böylelikle çok daha kısa sürede direkt soruna yönelik egzersiz ile hızlı bir sonuç almaktayız. Sizde hızlı bir şekilde hayallerinizdeki vücuda kavuşmak istiyorsanız ücretsiz demo seansları ve yağ ölçüm analizleri için sizi merkezimize bekliyoruz.

Sağlıklı günler dileriz Fizyoblu.devamını oku...
Adres: Kızılırmak Mahallesi 1441. Cadde Meva İş Merkezi No:8/57 Kat:3 Çukurambar-Ankara

Lets Fit Pilates

Yıldız

devamını oku... Adres: Konrad Adenauer Caddesi No:56/A Yıldız-Ankara

My Fizyo Klinik Pilates

Yenimahalle

MYFİZYOKLİNİK Sağlıklı Yaşam ve Pilates Merkezi Danışanlarına "Sağlıklı bir yaşam için kaliteli bir ortam " sunmak üzere FİZYOTERAPİST , DİYETİSYEN ve YOGA EĞİTMENİNDEN oluşan profesyonel bir çatı altında 2017 yılından buyana hizmet vermektedir.

devamını oku...
Adres: Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 83. Cadde 274. Sokak Wings Plaza 105 Yenimahalle-Ankara


Ankara'da herkesin bütçesine göre, çevresine göre ve istediği özelliklere göre birçok mekân bulabilmesi oldukça kolaydır. Ayrıca Ankara EMS stüdyo denildiği zaman birçok kişi bir adım geri çekilmektedir. Aslında bu durum hali hazırda hizmet veren spor salonlarından ve durumlarından kaynaklanan bir durumdur. Fakat Ankara EMS stüdyo, oldukça temiz, nezih ve ferah ortamlardır. Bu durumu görenler şaşkınlıklarını gizleyemeyip EMS çalışmalarını ve antrenmanlarını Ankara EMS stüdyo merkezli olarak yeniden organize etmektedirler. Her sporda ve her egzersizde olduğu gibi EMS'de de antrenmanlara başlanmadan önce bir hazırlık yapmak gerekir. İlk olarak spor kıyafeti giyilir ve cihaz ile bağlantılı elektrotlar vücuda yerleştirilir. Ardından kollar ve bacak kasları için özel olarak dizayn edilmiş bantlar sarılır ve antrenörün cihazından elektrik akımı düzenli ve gözetimli olarak gönderilmeye başlanır. İşte bu denli profesyonel işlemlerin uygulandığı mekanlar Ankara EMS stüdyolarıdır. Ancak Ankara EMS stüdyo'da egzersizlerinizi yaparsanız tam anlamıyla başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz.

Ankara, her geçen gün yeşil alanlarını beton bloklara bırakıyor. Bu durum da spor yapma imkanını oldukça kısıtlamaktadır. Yoğun iş ve eğitim gündeminde sağlıklı kalabilmek için spor olmazsa olmazlardandır. Fakat spor ve egzersiz için doğal ortamların azalması ve artık insanların kendilerine ayıracak zamanlarının da azalması mecburen kişileri spor salonlarına ve Ankara EMS stüdyolarına yönlendirmektedir. Eğer siz de zaman problemi sebebiyle spor yapmaya bile vakit bulamıyorsanız o zaman Ankara EMS stüdyolarına gelerek egzersizlere başlayabilirsiniz. Eğer çalışma ve egzersiz şartları tamamen uygulanabilen bir Ankara EMS stüdyo tercih ederseniz 2 saatlik normal spor çalışmasından aldığınız etkiyi 20 dakikada EMS ile elde edebilmek mümkündür. İşte Ankara EMS stüdyo bu kadar etkili ve gereklidir.

Ankara EMS stüdyo 'da EMS egzersizlerine katılmak istiyorsanız o zaman ilk olarak yapmanız gereken Ankara'da en etkili ve donanımlı Ankara EMS stüdyolarını bulmanız gereklidir. Çünkü önemli olan EMS stüdyolarında ki donanımlar, alet ekipmanlar ve antrenörlerdir. Hepsi birbirine bağlı bir şekilde işlemektedir. Bu sebeple etkili bir EMS egzersizi için donanımlı bir Ankara EMS stüdyosuna ihtiyacınız var. Aslına bakılırsa Ankara'da oldukça kaliteli ve adından sıkça söz ettiren birçok Ankara EMS stüdyoları var. Önemli olan bunların arasında size en yakın mesafede olanı ve bütçesi size en uygun olanı bularak orayı tercih etmek olacaktır. Hemen hemen Ankara EMS stüdyo antrenman ücretleri birbirine yakındır. Tabi bazı ek hizmetler sebebiyle küçük fiyat farkları olabilir ama genel manada Ankara EMS stüdyoları için fiyatlar birbirine oldukça yakındır.