EMS (ELECTRO MUSCLE STIMULATION) ANKARA SALONLARI

blog yazısı ekle !

EMS (ELECTRO MUSCLE STIMULATION) ANKARA SALONLARI

Hayatın akışında yer alan günler birbirinin benzeri olarak devam ediyor. İş yoğunluğu, okul koşuşturmacası derken kendimize zaman ayıramıyor, bazı şeyleri yapamamaktan yakınıyoruz. Sağlıklı beslenmek, spor yapmak, sosyal aktivitelere katılma gibi sağlımızı ve hayatımızı etkileyen faaliyetler hep geri planda kalıyor. Ülkemizde spor yapmaktan çok spor yapmamak için bahaneler üretilmektedir. İster zaman kısıtlı deyin ister tembellik. Böylece git gide yaşam kalitesi düşerek kişilerde sağlık sorunları görülmeye başlıyor. Yaş grubuna bakmaksızın oluşan kronik hastalıkların temelinde hareketsiz, sporsuz sürdürülen yaşam olduğu uzmanlar tarafından vurgulanmaktadır.

Dünyanın her yerinde uygulana yöntem, ülkemizin önde gelen şehirlerinden olan Ankara'ya da geldi. EMS (ELECTRO MUSCLE STIMULATION) ANKARA SALONLARI sadece Ankara için değil tüm Türkiye için model konumundadır. Ankara ile başlayan EMS sistemi kısa sürede tüm yurda yayıldı ve büyük beğeni topladı. Vücudu yoran, zorlayan, gücün yanlış kullanılması, yanlış spor antrenmanları sonucunda kas- kemik sisteminin hasar alması gibi tehlikeli ve zorlu süreçleri içeren hareketler artık tarih oluyor. Çünkü haftanın üç ya da dört günü en az bir buçuk saat yapılması gereken spor hareketleri sade ve sadece yirmi dakikaya sığdırılmıştır. Bunun için EMS (ELECTRO MUSCLE STIMULATION) ANKARA SALONLARINA uğrayarak spor dünyasındaki yeniliği keşfedebilirsiniz.

PilateSystem TRIO

Çankaya

Türkiye'nin En Ayrıcalıklı Pilates Studyosu olan PilateSystem Trio, yoğunlukla Pilates olmakla birlikte pek çok spor hizmetini de vermektedir.
Tüm Eğitmenler BodySystem Pilates Akademisi mezunudur. Stüdyolarımızda üyelerimizin tüm yağ-kas-su ölçümleri, postür analizleri, antropometrik ölçümleri yapılarak bir PAR Q Testi doldurulur. Düzenli olarak ölçümler tekrarlanarak sonuçlar doğrultusunda değerlendirmeler yapılır.
Studyolarımızda hafta içi 09:00-22:00, hafta sonu 09:00-17:30 saatleri arasında hizmet verilmektedir.
Özel Pilates Dersleri
Grup Reformer Pilates
Hamile Pilatesi
Klinik Pilates
X-Body (EMS System)
Functional Training
Yoga-Fit
Tabata
Personel Coaching
Grup Chair
Cadillac
Spine Corrector
Ladder Barrel
Arc Barrel
TRX
Foot Corrector
Kardiyo Ekipmanları
Vücut Analiz Cihazı Ölçümleridevamını oku...
Adres: Hilal Mahallesi 697. Sokak No:6 Çankaya-Ankara

Lets Fit Mustafa Kemal

Mustafa Kemal Mahallesi

Ems egzersiz sistemlerinde 8 yıllık tecrübemizle sizlerleyiz.

Birçok sistem ve cihaz tecrübesi olan antrenörlerden oluşan bir ekibiz.

Güncel olarak Türkiye'nin en donanımlı ve kaliteli sistemi olan @aq8system wireless ems sistemi üyelerimizde aldığımız başarılı sonuçların kazanılmasının en önemli etmenlerindendir.

AQ8 kablosuz ems sistemi sizlerin amaçları doğrultusunda sisteminde

  • güç antrenman sistemi
  • kassal dayanıklılık antrenman sistemi
  • kardiyo antrenman sistemi
  • yağ yakımı antrenman sistemi
  • hiit antrenman sistemi
  • core antrenman sistemi
  • selülit antrenman sistemi olmak üzere birçok programı antrenörlerin kullanımına bırakmıştır.
Önemli olan da Türkiye'de buna benzer birçok cihaz olmasına rağmen sistemin geçmişi, geçerliliği, güvenirliliği, kalitesi ve verimliliği gibi sorulara cevap vererek tercihinizi yapmanız olacaktır.devamını oku...
Adres: Mustafa Kemal Mah. 2158. Sokak 2/A Musfata Kemal - Ankara

PilateSystem Studio Plus

Çayyolu

Türkiye'nin En Büyük Pilates Studyosu olan PilateSystem Studio Plus, yoğunlukla Pilates olmakla birlikte pek çok spor hizmetini de vermektedir.
Tüm Eğitmenler BodySystem Pilates Akademisi mezunudur. Stüdyolarımızda üyelerimizin tüm yağ-kas-su ölçümleri, postür analizleri, antropometrik ölçümleri yapılarak bir PAR Q Testi doldurulur. Düzenli olarak ölçümler tekrarlanarak sonuçlar doğrultusunda değerlendirmeler yapılır.

Studyolarımızda hafta içi 09:00-22:00, hafta sonu 09:00-17:30 saatleri arasında hizmet verilmektedir.
Özel Pilates Dersleri
Grup Reformer Pilates
Grup Mat Pilates
Hamile Pilatesi
Klinik Pilates
Kick Boks
Boks
Zumba
Body Jump
X-Body (EMS System)
Functional Training
Yoga-Fit
Body Barre Class
Tabata
Personel Coaching
Grup Chair
Cadillac
Spine Corrector
Ladder Barrel
Arc Barrel
TRX
Kardiyo Ekipmanları
Vücut Analiz Cihazı Ölçümleridevamını oku...
Adres: Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi 2846. Sokak 2H-1 Dorapark Villaları Çayyolu-Ankara

1on1 Personal Training Pilates

Çankaya

Reformer Pilates
Özel tasarlanan bir aletle uygulanan vücudun esnemesini, güçlenmesini, postür ve kaybettiniz enerjiyi size geri kazandıracak zinde kalmanızı sağlayacak egzersiz hareketleridir. Reformer pilates yer çekimi kuvveti etkisini azaltarak bu hareketleri çok daha rahat uygulamamızı sağlar.

HAMİLE PİLATESİ
Gebelik döneminde, vücutta gözle görülür duruş bozuklukları meydana gelir.Bu durum hamilelerde enerji seviyesinin düşmesine,kramp, solunum güçlüğü,kendini pskolojik olarak iyi hissetmeme ve ağrılara neden olur. hamilelik döneminde özel bir egzersiz zamanı yoktur. Gebelik bir hastalık süreci değildir. Her anne adayı uzman bir doktordan destek alarak egzersiz yapabilir. Egzersiz tamamen kişiye özeldir.
devamını oku...
Adres: Reşit Galip Caddesi No:2/B 100.Yıl Mahallesi Çankaya-Ankara

Bournefit Pilates Studio

Çayyolu

Bournefit;

Çayyolu Alacaatlı Mahallesi'nde personal training hizmeti veren butik bir spor salonudur. En yeni ekipmanlar ve alanında uzman eğitmenler eşliğinde tamamen kişiye özel bir
program çerçevesinde pilates,fonksiyonel antrenman,kickbox,yoga, ve ems branşlarında hizmet vermektedir.

PİLATES REFORMER (bireyselve grup dersleri )

Eklem ve kemikleri hayat boyu korumak için kasları güçlendirmeye, esnetmeye ve özellikle içselkarın kaslarının kuvvetlendirilmesine yardımcı olan bir hareket sistemidir. Denge ve nefes teknikleri ile hareketler desteklenir. Omurlarınızın arası açılırken omurga sorunlarınız azalır. Aktif ve enerjik bir hayata kavuşur ve dinç hissedersiniz.

FONKSİYONEL ANTRENMAN

Tüm vücut kaslarını çalıştıran ve vücudun işlevselliğini artıran değişik yoğunlukta ve süredeki hareketler bütünüdür. Kademeli olarak artırılabilen zorluk seviyeleri ile vücut daha dengeli, esnek,
dayanıklı ve hızlı hale gelir. Aktivite düzeyinin azalması, yanlış antrenmanlar, kötü duruş alışkanlıkları ve yaralanmalar nedeniyle eklemlere binen dengesiz yükler günlük yaşamda kasların işlevini yerine getirememesine ve sakatlanmalara neden olabilir. Geleneksel antrenmanların vücudu etkili bir şekilde çalıştıramayacağı düşüncesi fonksiyonel antrenman disiplininin öne çıkmasında rol oynar.

EMS (AQ8)

Spor ve egzersiz yaparken çalıştırılması zor olan kasları çalıştıran giysi, kaslarımızın gelişimine katkı sağlar.EMS antrenmanları sayesinde hiç ağırlık kaldırmadan,
eklemlere ekstra yük bindirmeden kısa sürede yoğun bir çalışma elde edilir.Hem 20 dk ile zamandan tasarruf edip, hem de fitness,cardio ve slim/selülit programı ile hedefe yönelik antrenmanı planlıyoruz.

YOGA

Günümüzde huzursuzluk, depresyon , panik atak,stres v.b rahatsızlıkların daha çabuk atlatılmasına yardımcı nefes teknikleri ve hareketleriyle birleşmiştir. Kaslar gevşerken genel bir zihin ve beden farkındalığı çalışmasıdır.

KICKBOX

Uzakdoğu sporlarının bir araya gelmesi sonucunda oluşturulmuş, güç ve tecrübeye dayanan yumruk ve tekme teknikleriyle iki rakip arasında ringde ve tatemi de yapılan yarışma ve
savunma sporudur.Efor sarf ederken,kalp atım hızını yükseltir,vücuda hem daha fazla oksijen girer hem de yüksek oranda terleme meydana gelir , bununla
birlikte vücutta toksinlerin atılmasına yardımcı olur.devamını oku...
Adres: Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi Alacaatlı Caddesi No:36/16 Çayyolu-Ankara

Lets Fit Batıkent by Okay Köksal

Batıkent

devamını oku... Adres: Yeni Batı Mah. Palandöken Cad. No:58 Batıkent - Ankara

Gymfona Personal Training Studio

Yıldız

devamını oku... Adres: Hilal Mah. 676. Sok. No:23 Yıldız Çankaya-Ankara


EMS (ELECTRO MUSCLE STIMULATION) ANKARA SALONLARI sayesinde EMS sistemini tanıyacak, buradaki spor için gerekli donanımlardan faydalanabilir, EMS sistemini yakından gözlemleyebilirsiniz. Amaç insanların hayat kalitesini yükseltmektir. Masa başında çalışan insanlarda aşırı şişmanlama, bölgesel yağlanma gibi sorunlara çözüm olduğu gibi ev hanımlarının hatta işsiz insanların spor yapmasını kolaylaştırmak ve insanlara yeni bakış açıları sunmak amaçlanmaktadır.

Bir spor dalına başlanmaya karar verildiyse eğer, yeterli tekniğe ve beceriye sahip olmak gerekir. Bunlardan birinin eksikliği sporun aşlamadan bitmesine sebep olmaktadır. Ya da uzman yardımı ile kişiler becerilerini geliştirdiği gibi teknik bilgilerini de artırabilir. Bunun için çeşitli spor salonlarındaki eğitmenlerden yardım talep edilebilir. Yine sporun yapılabilmesi için malzeme ve teçhizata ihtiyaç duyulmaktadır. Bu malzemelerden kimini etraftaki mağazalarda değişik fiyatlarda bulabileceğimiz gibi bazı malzemeleri satın alamayacağımız kadar pahalı ve kullanmak için profesyonellik gerektirmektedir. İşte EMS (ELECTRO MUSCLE STIMULATION) ANKARA SALONLARINDA istediğiniz teçhizatı ve bilgiyi bulabilirsiniz. Profesyonel destek de bonusudur.

Kendi başınıza yapacağınız egzersizler yetersiz ve yüzeyseldir. EMS (ELECTRO MUSCLE STIMULATION) ANKARA SALONLARINDA seanslara başlamadan önce kişinin anatomisine göre seanslar oluşturulmaktadır. Ayrıca bu anatomik yapıya uygun, seansları destekleyecek nitelikte beslenme listesi de hazırlanmaktadır. Böylece bilinçli tüketim alışkanlığı kazandırılmakta, sıkı ve formda vücut yapısı için egzersizler uygulanmaktadır.

Ankara gibi kalabalık şehirlerin mekanlarındaki yoğunlukta fazla olmaktadır. Özellikle spor salonlarındaki yoğunluk bunlardan biridir. Dolayısı ile insanların fazla olduğu yerlerde hijyen sorunu da başta gelmektedir. Kullanılan spor malzemelerin temizliği, ortamdaki hava akışı, kullanılan tuvaletlerin hijyenik olup olmaması insanların spor salonu tercih etmesindeki unsurların başında yer almaktadır. EMS (ELECTRO MUSCLE STIMULATION) ANKARA SALONLARI bütün hijyen kurallarına uymaktadır. İnsanların rahat hissetmeleri, temizlik konusunun soruna dönüştürülmemesi için sürekli olarak temizlenmekte ve dezenfekte işlemleri yapılmaktadır. Ortak kullanılan alanların yanı sıra spor aletleri de dahildir.

EMS (ELECTRO MUSCLE STIMULATION) ANKARA SALONLARI, Ankara'nın çeşitli semtlerinde olduğu gibi şehrin merkezinde de şubelerini bulabilirsiniz. Böylece bütün Ankara halkı sporu en etkili şekilde yapabilecek fırsatlar sunulmaktadır.

EMS (ELECTRO MUSCLE STIMULATION) ANKARA SALONLARI, her meslekten, her gelir seviyesinden insanlar rahatlıkla yapabileceği egzersizlerin yanı sıra kendilerini rahat hissedebileceği ortamlara sahiptir. Bunun için hiçbir engel bulunmamakta, bütün şartlar sağlanmıştır.