Ankara Miha Bodytec

Miha Bodytec Ankara Pilates

ANKARA MİHA BODYTEC

Alman EMS tekniğiyle geliştirilen mihabodytec cihazıyla ve uzman eğitmenlerin yönlendirmeleriyle Ankara MihaBodytechizmettedir. Formda ve sağlıklı bir vücuda sahip olmak isteyen kişilerin en kısa sürede etkili sonuçlar almasını sağlayan bir sistemdir. Bu sistemde mihabodytec cihazının akımlarını göndermesi için özel tasarlanmış bir spor kıyafeti giyilmesi gerekir. Spor merkezlerinde bulunan bu kıyafetler antrenmandan hemen önce giyilir. Özel bir cihaz ve kıyafete sahip olması kaslara dışarıdan bir uyarı göndermesini...
devamı...

Pilates Salonu Ara

Arama Sonuçları

Premium Miha Bodytec

VIP+ Miha Bodytec

VIP Miha Bodytec

toplam 4 sonuç bulundu.
1 - 4 arası gösteriliyor.
Miha Bodytec Ankara Pilates

ANKARA MİHA BODYTEC

Alman EMS tekniğiyle geliştirilen mihabodytec cihazıyla ve uzman eğitmenlerin yönlendirmeleriyle Ankara MihaBodytechizmettedir. Formda ve sağlıklı bir vücuda sahip olmak isteyen kişilerin en kısa sürede etkili sonuçlar almasını sağlayan bir sistemdir. Bu sistemde mihabodytec cihazının akımlarını göndermesi için özel tasarlanmış bir spor kıyafeti giyilmesi gerekir. Spor merkezlerinde bulunan bu kıyafetler antrenmandan hemen önce giyilir. Özel bir cihaz ve kıyafete sahip olması kaslara dışarıdan bir uyarı göndermesini sağlar. Normal bir sporun yaptığın etkiyi ikiye katlayarak egzersizlerden alınan verimi arttırmak amaçlanmıştır. Ankara MihaBodytecözel spor kıyafetlerini kullanımdan önce hijyenik bir temizlikten geçirerek antrenmanlarını yürütür.

Mihabodytecin etkili sonuçlar vermesinde; ana kas gruplarını çalıştırırken daha derin kas gruplarının da çalışmasını sağlamasıdır. Bu çalışma sayesinde kaslar; herhangi bir ağırlık kullanmadan ve eklemlere bir yük bindirilmeden yoğun bir şekilde çalıştırılır. Mihabodytece genellikle duruş bozukluklarında, fazla kilolarından kurtulmak için, bel ve boyun fıtığı ile kas romatizmalarında sıkça başvurulur. Haftanın 2 günü 25 dakikalık bir mihabodytec çalışması yapılması tüm etkilerin kendini göstermesi için yeterlidir. Yapılan araştırmalara göre 25 dakikalık bir çalışma her gün 1 saat yapılan herhangi bir spor çalışmasına eştir. Ankara MihaBodytecfazla kilolarından kurtulmak isteyen ve kaslarını güçlendirmek isteyen kişilerin en kısa sürede verim almasını sağlamaktadır.

MihaBodytec Ne Gibi Faydalar Sunmaktadır?

Mihabodytec sağladığı birçok faydadan dolayı sıkça başvurulan bir spordur. Bunlar şu şekildedir;

  • §Kasların hızlı bir şekilde güçlenmesini sağlarken, vücudun dayanıklılığını arttırmaktadır. Aynı zamanda metabolizmanın hızlanmasını saplayarak kilo vermeyi de kolaylaştırmaktadır. Bu sayede vücutta bulunan yağ oranın yakılmasını sağlar ve tüm bedenin sıkılaşmasına yardımcı olur. Ayrıca kasların güçlenmesiyle birlikte bel ve sırt ağrılarının hafiflemesini sağlamaktadır.
  • §Mihabodytecin en önemli avantajlarından biri, eklemlere herhangi bir yük bindirmeden ve sakatlanma riski olmadan kasların gelişmesini sağlamaktır. Ankara MihaBodytecuzman eğitmen kontrolünde en etkili çalışmaları yürütmektedir.
  • §Mihabodytec kasların eşit şekilde gelişmesini sağlayarak tüm vücut kaslarının eşit gelişmesini sağlar. Böylece vücudun dayanıklılık direnci artacaktır.
  • §Özellikle eklem ağrıları veya kas ağrılarında etkili sonuçlar doğurmaktadır. Ayrıca herhangi bir sakatlamadan veya ameliyattan sonra spora dönmek isteyen kişilere yerinde ve sağlıklı bir antrenman sunmaktadır.
  • §Özellikle ameliyat ve sakatlanma gibi durumlarda kasların onarılmasında ve güçlenmesinde sağlıklı bir destek sağlamaktadır. Ameliyat sonrası hassas bir durumda olan kişiler içinde özellikle hareketlere yerde devam edilmesi gibi avantajları bulunmaktadır. Vücut gelişim gösterdikçe ayakta ve tempolu egzersizlere geçilmektedir. Ankara MihaBodytecuzman bir eğitmenle kişinin gelişimine uygun egzersizleri yönetmektedir.
MihaBodytec ile Zayıflanır mı?

Mihabodytec sayesinde zayıflamak normal bir spor yaparak zayıflamaktan çok daha hızlı ve kolaydır. Metabolizmanın da güçlenmesini sağladığından gösterdiği etkiler oldukça hızlı olmaktadır. 25 dakikalık bir süre içerisinde tüm vücut kaslarının çalışmasını sağlayarak, yağ oranın azalmasına neden olur. Ankara MihaBodyteczayıflamak isteyen kişilerde en etkili sonuçları uzun antrenmanlara gerek kalmadan gerçekleştirmektedir. Ayrıca zayıflamak isteyen ve saatlerce spor yapmaya zaman ayıramayacak kişiler için mihabodytec etkili bir yöntem olacaktır.

Birçok kişi mihabodytec sayesinde kilo vermiştir. Herhangi bir sakatlanma riski bulunmaması yanında yan etkileri de bulunmamaktadır. Bu nedenle birçok kişi tarafından tercih edilerek etkili sonuçlar alınmaktadır. Ankara MihaBodytec yağ yakmaya yardımcı olarak kasların gelişim göstermesini sağlar. Bu sayede hayat boyu sıkı bir vücut ve sağlıklı bir beden yapısı mümkün hale gelecektir.