Ankara Pilates Boothy Barre

Pilates Boothy Barre Ankara Pilates

ANKARA PİLATES BOOTHY BARRE

Pilates yaparken aynı zamanda eğlenceli vakit geçirmek isteyen kişilerin isteklerine cevap olacak olan Ankara PilatesBootyBarretüm sporcuların hizmetindedir. Bootybarre; yoga, dans ve balenin bir kombinasyonundan oluşan tempolu ve etkili bir çalışmadır. Pilates esnasında çeşitli ekipmanlara ihtiyaç bulunmaktadır. Bunlar; pilates topu, pilates çemberi, mini pilates topu, minder, elastik pilates bandıdır. Yardımcı ekipmanlar sayesinde vücudu daha efektif kullanmak amaçlanır. Özel olarak...
devamı...

Pilates Salonu Ara

Arama Sonuçları

Premium Pilates Boothy Barre

Winner Club Keçiören

VIP+ Pilates Boothy Barre

toplam 45 sonuç bulundu.
1 - 30 arası gösteriliyor.
Pilates Boothy Barre Ankara Pilates

ANKARA PİLATES BOOTHY BARRE

Pilates yaparken aynı zamanda eğlenceli vakit geçirmek isteyen kişilerin isteklerine cevap olacak olan Ankara PilatesBootyBarretüm sporcuların hizmetindedir. Bootybarre; yoga, dans ve balenin bir kombinasyonundan oluşan tempolu ve etkili bir çalışmadır. Pilates esnasında çeşitli ekipmanlara ihtiyaç bulunmaktadır. Bunlar; pilates topu, pilates çemberi, mini pilates topu, minder, elastik pilates bandıdır. Yardımcı ekipmanlar sayesinde vücudu daha efektif kullanmak amaçlanır. Özel olarak egzersiz pozları hazırlanırken kişinin eğlenceli ve motivasyonun kaybedilmeden egzersizlere devam etmesini sağlamaktır. Hem yoganın hem de dansın bir bileşimi olmasından ötürü vücutta çok geniş açılımlar yapmaktadır. Ankara PilatesBootyBarrekeyifli bir egzersiz deneyimi sunmaktadır.

Pilatesbootybarre, kardiyo hareketlerinden oluştuğundan beden kaslarının güçlendirmeye yardımcı olacaktır. Vücutta giderek yağ oranı azalırken kas oranı artacaktır. Pilatesbootybarre aynı zamanda esnekliği sağlayan çok etkili bir yöntemdir. Üstelik olumlu etkileri görmek için uzun bir süre beklemeye de gerek kalmayacaktır. Devamlılık dahilinde pilatesbootybarre, olumlu etkilerini en kısa sürede göstermektedir. Son zamanlarda en çok tercih edilen spor türlerinden biri olan bootybarre, Amerika'da ve tüm dünyada en popüler bir egzersiz uygulaması olmuştur. Ankara Pilates Booty Barre birçok etkiyi en kısa sürede sunmaktadır.

PilatesBootyBarre'nin Sunduğu Faydalar Nelerdir?

Birçok faydayı içinde barındıran bootybarre; hem kardiyo egzersizleri hem yoga hareketleri hem de dansın içinde bulunmasından dolayı vücudu çok hızlı geliştirir. Aynı zamanda psikolojik olarak destek sağlayarak pozitif ruh hali sağlar. Bootybarrenin sunduğu faydalalar şu şekildedir;

  • ØYoğun bir egzersiz programı olmasından dolayı tüm vücut kaslarının gelişmesini sağlar. Aynı zamanda tüm bedenin forma girmesini sağlar.
  • ØPilatesbootybarre egzersizleri öncelikle kolay hareketlerden zor hareketlere doğru gitmektedir. Egzersizlerin zorluk dereceleri kişinin gelişimiyle eş değer gitmektedir. Bu şekilde çalışmaksa kalori yakmayı giderek arttırmaktadır.
  • ØBirçok disiplinin bir harmanı olması kişinin bedenine olan farkındalığı arttıracaktır. Yoga pozları vücudu dengeye çağırırken kişinin ruhsal gelişimine de destek olmaktadır. Dans ve baleyse kişinin enerjisini yükseltmektedir. Bu sayede kişi hem bedenine daha iyi tanır hem de psikolojik olarak gelişme gösterir.
  • ØPilatesbootybarre, vücuda yüksek bir enerji vermektedir. Ankara PilatesBootyBarresporcuların yüksek bir enerjiyle evlerine dönmelerini hedefler.
  • ØPilatesbootybarre aynı zamanda vücudun dayanıklılığını arttırır. Pilates ve yoga kendi içerisinde dayanıklılığı arttıran pozlara sahiptir. Her iki disiplinin birleşmesi sonucunda egzersizler ekstra etki etmektedir.
  • ØVücut postürünün gelişmesine yardımcı olur. Dengeli ve sağlıklı bir beden yapısına kavuşmak için omurga önemli bir rol oynamaktadır. Omurga sağlığını korumak için bu tür pilates egzersizlerinin yapılması olası rahatsızlıkların önüne geçmiş olacaktır. Ankara PilatesBootyBarresağlıklı omurga yapısı ve dengeli bir vücut amaçlamaktadır.
Tüm bu faydalarının dışında, kadınlar tarafından sıkı ve ince bacaklara ulaşmak isteyenler tarafından başvurulan bir uygulamadır. Dinamik hareketler silsilelerini barındırması ve en önemlisi hareketlerin genellikle ayakta gerçekleşmesi bacak kaslarını etkili şekilde çalıştırmaya yetmektedir. Yer çekimine karşı geliştirilen egzersizlerle bacaklarda bir direnç oluşturulur. Bu direnç sayesinde bacak kasları güçlenirken şekillenmektedir. Ankara PilatesBootyBarrebacakları şekillendirirken bacak kaslarının güçlenmesini sağlayacaktır.

Özellikle egzersiz yaparken sıkılmak istemeyen daha tempolu bir spora yönelmek isteyen kişilere, pilatesbarre farklı ve etkili bir uygulamadır. Yalnızca beden gelişimi değil psikolojik olarak da gelişim sağladığından kişinin motivasyonunu arttıracaktır. Ankara PilatesBootyBarrebütünsel bir iyileşme ve gelişme sunmaktadır.