Ankara 30 dakikalik hidrolik fitness

30 dakikalik hidrolik fitness Ankara Pilates

Ankara 30 Dakikalık Hidrolik Fitness

Hidrolik fitness batı ülkelerinde tercih edilen spor kolları arasında ilk sıralarda yer alır. Bilinen klasik fitness aletlerinden daha fazla kalori yakılmasına yardımcı olan hidrolik fitness, fit bir vücut isteyen her insanın yapacağı bir spordur. Ankara 30 dakikalık hidrolik fitness sayesinde düzenli olarak spor yapabilir ve kalori yakımı hızlandırılabilir. Hidrolik fitness ile yapılan istasyon çalışması sayesinde vücut şaşırır ve spor yapan bireyler sıkılmadan etkili bir şekilde v...
devamı...

Pilates Salonu Ara

Arama Sonuçları

Premium 30 dakikalik hidrolik fitness

VIP+ 30 dakikalik hidrolik fitness

Gorilbey Gym Tunalı
Life Pilates Batıkent

VIP 30 dakikalik hidrolik fitness

toplam 9 sonuç bulundu.
1 - 9 arası gösteriliyor.
30 dakikalik hidrolik fitness Ankara Pilates

Ankara 30 Dakikalık Hidrolik Fitness

Hidrolik fitness batı ülkelerinde tercih edilen spor kolları arasında ilk sıralarda yer alır. Bilinen klasik fitness aletlerinden daha fazla kalori yakılmasına yardımcı olan hidrolik fitness, fit bir vücut isteyen her insanın yapacağı bir spordur. Ankara 30 dakikalık hidrolik fitness sayesinde düzenli olarak spor yapabilir ve kalori yakımı hızlandırılabilir. Hidrolik fitness ile yapılan istasyon çalışması sayesinde vücut şaşırır ve spor yapan bireyler sıkılmadan etkili bir şekilde vücutlarındaki yağı yakabilir.

30 dakikalık hidrolik fitness ile normal fitness programlarına göre 2 kat daha fazla kalori yarım saat içerisinde yakılır. Hem zamandan tasarruf edebilir hem de kısa süre içerisinde Ankara 30 dakikalık hidrolik fitness ile kilo verilebilir. Yapılan egzersizler sayesinde birkaç hafta içerisinde vücut şekil alır. Hidrolik fitness sporunun çıkışı aslında 30 yıl öncesine dayanmaktadır. İlk ortaya çıktığında ise rehabilitasyon amacı ile kullanılmıştır. Bunun sebebi ise hidrolik fitness sakatlanma riskini ortadan kaldırır ve yara almış dokuların iyileşmesine yardım eder.

Hidrolik fitness ekipmanları ayarlanabilir hidrolik pistonlara sahiptir. Klasik fitness branşına göre hidrolik fitness ekipmanları sabit bir ağırlığa bağlı kalmaz. Spor yapan kişinin çekme ve itme gücüne göre tepki verir. Bu sayede sakatlanma riskini ortadan kaldırır ve kişi güvenle sporunu yapar. Ankara 30 dakikalık hidrolik fitness ekipmanları vücuttaki belli kas gruplarına etki eder. Bu sayede kısa sürede maksimum verim sağlar. Hafta içerisinde yoğun çalışan kişiler ya da spora saatlerini ayıramayacak kişiler için hidrolik fitness önerilir. Hem kısa sürede etki etmesi hem de yarım saat içerisinde etki etmesi son zamanlarda tercih edilme sebeplerinin başında gelir. Dünya sağlık örgütüne göre de 30 dakikada efektif olarak yapılan egzersizleri en kaliteli spor olarak tanımlamakta. Hidrolik fitness, istasyon mantığı çalışmaktadır. 9 ana istasyon 9 egzersiz platformu şeklinde uygulanması önerilir. İstasyon çalışmalarında ise 1 tur 10 dakika sürmektedir. Bu şekilde 3 tur yapıldıktan sonra spor saati bitmiş olur.

İnsanların hidrolik fitness spor dalını seçmelerindeki tek etken yarım saat sürmesi değildir. Hidrolik fitness spor dalının insan vücuduna fiziksel ve ruhsal birçok katkısı vardır. Spor yapmak her insana kendini daima iyi hissettirmiştir. Klasik fitness ekipmanlarının artık yaygın olarak kullanılmamakta. Bunun sebebi ise sporda geçirilmekte olan sürenin çok fazla olmasıdır. İnsan vücuduna günde 30 dakikalık spor yetmektedir. Hidrolik fitness ekipmanları sayesinde spor süresi gereksiz yere uzamıyor. 30 dakika içerisinde kişi hem efektif bir şekilde spor yapıyor hem de zamanını düzgün kullanıyor. Ankara 30 dakikalık hidrolik fitness ile her birey spor yapacağı süreyi yarım saate indirebilir ve günün kalanında kendine vakit ayırabilir.

30 dakikalık hidrolik fitness sayesinde sporda oluşabilecek sakatlanma riskleri ortadan kalkar. Özel olarak tasarlanan hidrolik fitness ekipmanları sakatlanma riskini ortadan kaldırıyor. Her yaş grubundan birey bu ekipmanlar sayesinde kolayca spor yapabilmekte. Egzersiz yapmak için en makul süre 30 dakikadır. Bu yüzden hidrolik fitness oldukça etkili. Klasik fitness sporuna göre hidrolik fitness daha hızlı yağ yakmayı sağlıyor. Vücudu şaşırtmayı prensip haline alan hidrolik fitness spor yapan bireylerin aynı ekipmanla çalışmasını önlemekte ve bu sayede vücuda daha hızlı etki etmekte.

Hidrolik fitness spor dalının tercih edilmesinin bir başka nedeni ise pilates reformer gibi fizik tedavi için kullanılmasıdır. İlk çıktığı zamanlarda rehabilite için kullanılan spor dalı günümüzde de popülerleşmeye başladı. Sağlıklı vücutlar için tercih edilen 30 dakikalık hidrolik fitness insan vücuduna oldukça yararlıdır.