Ankara Cihaz Satışı

Cihaz Satışı Ankara Pilates

Ankara Cihaz Satışı

İnsanlar, fiziksel ve ruhsal sağlıkları için spor yaparlar. İnsanlar evlerinde ya da spor salonlarında kendilerine vakit ayırarak spor yaparlar. Sporda kullanılan cihazlarda spor dallarında göre değişiklik gösterir. İnsanlar için spor yapmak, hayatı daha düzenli yaşamaktır. Evde spor yapmak ya da spor salonuna gitmek kişinin tercihine kalan bir durumdur. Ankara cihaz satışı her spor dalına uygun aleti hizmete sunmaktadır. Spor salonlarında bulunması gereken fitness ekipmanları 3 sınıfa ayrılır. Kardiyo grubu, vücut gelişt...
devamı...

Pilates Salonu Ara

toplam 6 sonuç bulundu.
1 - 6 arası gösteriliyor.
Cihaz Satışı Ankara Pilates

Ankara Cihaz Satışı

İnsanlar, fiziksel ve ruhsal sağlıkları için spor yaparlar. İnsanlar evlerinde ya da spor salonlarında kendilerine vakit ayırarak spor yaparlar. Sporda kullanılan cihazlarda spor dallarında göre değişiklik gösterir. İnsanlar için spor yapmak, hayatı daha düzenli yaşamaktır. Evde spor yapmak ya da spor salonuna gitmek kişinin tercihine kalan bir durumdur. Ankara cihaz satışı her spor dalına uygun aleti hizmete sunmaktadır. Spor salonlarında bulunması gereken fitness ekipmanları 3 sınıfa ayrılır. Kardiyo grubu, vücut geliştirme ve serbest ağırlıklardır. Ankara cihaz satışı içerisinde fitness ekipmanları mevcuttur.

Profesyonel koşu bantları spor salonlarının olmazsa olmazıdır. Spor salonun büyüklüğü ve ihtiyacına göre koşu bandı adetleri değişiklik gösterir. Bazı koşu bantları, müşterilere internet ve televizyon özelliği sunar. İnsanlar koşarken bir yanda da istedikleri filmi, diziyi ya da TV programını izleyebilir. Tercih edilen spor bantlarının motor gücü 5 hp. Olmalıdır. Ev tipi koşu bantları ile profesyonel koşu bantları farklıdır. Ankara cihaz satışı içerisinde ev tipi koşu bantlarını da barındırır. Profesyonel kondisyon bisikleti, fitness sporunun vazgeçilmez ekipmanlarından birisidir. Spor salonlarında yatay kondisyon bisikleti, dikey kondisyon bisikleti, spin bike ve eliptik cihazlardır. Koşu bantlarında olduğu gibi bisikletlerin de ev tipi olanları vardır. Spor salonunun büyüklüğüne göre birden fazla bisiklet konulması da mümkündür. Ankara cihaz satışı ile hem eve hem de spor salonuna spor alet alınması mümkündür.

Profesyonel dikey bisiklet; hızlı yağ yakımı için kullanılır, kişiye eforlu kullanım imkânı sunar. Profesyonel yatay bisiklet; sırt ve bel problemleri olan insanların kullanılması için üretilmektedir. Profesyonel eliptik cihaz; zayıflamak isteyen insanların kalori yakması için önerilir. Hem alt vücut hm de üst vücut çalışır. Spin bike ise; stüdyolardaki grup dersleri için kullanılır. Yoğun hareket imkânı sunar. Ankara cihaz satış sayesinde her amaca uygun spor aleti satın alınabilir.

Vücut geliştirme aletleri de tercih edilen aletler arasındadır. İzotonik fitness ekipmanları sayesinde vücudun her kası ayrı ayrı çalışır. İzotonik makinelerde 80 ile 120 kg arasında ağırlıklar mevcuttur. Bulundurduğu ağrılıklar sayesinde insanlar antrenman yaparlar. İzotonik makineler hem üst hem de alt vücudun şekillenmesine yardımcı olur. İzotonik makineler arasında göğüs itme makinesi, oturarak karın çekiş makinesi, omuz ve sırt makinesi, göğüs sıkıştırma makinesi, omuz itme makinesi, ön kol makinesi, arka kol makinesi, sırt makinesi, omuz yana açma makinesi, sırta çekiş makinesi, karın makinesi ve barfiks ve karın çekiş makineleri yer alır. Ankara cihaz satışı içerisinde bu makineleri kişiler bulabilir.

Serbest ağrılık makinelerinin İzotonik makinelerden farkı ise kendinden ağırlık bulundurmamasıdır. Bu makinelerin diğer adı ise ağırlık eklemeli makinelerdir. Spor salonlarında kullanılan bu makineler en az 200 kg. ağırlığı kaldırması gerekir. Bu makineler 9 farklı bölgenin çalışmasını sağlar. Serbest ağırlık makineleri arasında göğüs itme makinesi, omuz itme makinesi, alt göğüs makinesi, karına çekiş makinesi, üst göğüs makinesi, gluteus makinesi, bacak itme makinesi, sırta çekiş makinesi, calf makinesi ve aşağıdan çekiş makinesi yer alır. Ankara cihaz satışı içerisinde serbest ağırlık makineleri mevcuttur.

Fitness ekipmanları dışında Reformer pilates aletleri de satılmaktadır. Reformer pilates ekipmanları, vücuttaki tüm kasların çalışmasına yardımcı olur. Kasları güçlendirerek vücut esnekliği artırır. Spor salonlarında klasik mat pilates ekipmanları dışında Reformer aletleri kullanılır. Mat pilates için ise pilates topu, halka ve ağırlıklar satılır. Ankara cihaz satışı sayesinde pilates için gerekli olan aletler bulunabilir.