Ankara Satış/Kiralama-Pilates Arc

Satış/Kiralama-Pilates Arc Ankara Pilates

Ankara Satış/Kiralama-Pilates Arc

Ankara Satış/Kiralama-Pilates Arc, aletli pilates egzersizlerinde en çok kullanılan Pilates Arc ekipmanına kiralama ya da satın alma yoluyla ulaşabilme imkanı sunar. Grup ya da bireysel çalışmalar fark etmeksizin hemen her türden aletli pilates uygulamasında kullanılabilen Pilates Arc aletinin son derece geniş yelpazeli bir işlevi bulunur.

Pilates Arcaleti, Reformer egzersizlerinde de kullanıma uygundur. Reformer egzersizleri sırasında bel ve sırt desteği olanağı da sağlayan Pila...
devamı...

Pilates Salonu Ara

Arama Sonuçları

Premium Satış/Kiralama-Pilates Arc

Winner Club Keçiören

VIP Satış/Kiralama-Pilates Arc

toplam 5 sonuç bulundu.
1 - 5 arası gösteriliyor.
Satış/Kiralama-Pilates Arc Ankara Pilates

Ankara Satış/Kiralama-Pilates Arc

Ankara Satış/Kiralama-Pilates Arc, aletli pilates egzersizlerinde en çok kullanılan Pilates Arc ekipmanına kiralama ya da satın alma yoluyla ulaşabilme imkanı sunar. Grup ya da bireysel çalışmalar fark etmeksizin hemen her türden aletli pilates uygulamasında kullanılabilen Pilates Arc aletinin son derece geniş yelpazeli bir işlevi bulunur.

Pilates Arcaleti, Reformer egzersizlerinde de kullanıma uygundur. Reformer egzersizleri sırasında bel ve sırt desteği olanağı da sağlayan Pilates Arc, kolaylıkla aletli pilates olanaklarından faydalanılabilmesini sağlar. Son derece konforlu olmasının yanı sıra Ankara Satış/Kiralama-Pilates Arcile sahip olunabilecek aletin ağırlığı da oldukça düşüktür.

Ankara Satış/Kiralama-Pilates Arcişlemleriyle kolaylıkla sahip olunabilen Pilates Arcaleti, asimetrik biçimde egzersiz yapabilme olanağı sağlar. Aletin yapısal olarak asimetrik olması, birden fazla hareketin tek bir alet üzerinden kolaylıkla gerçekleştirilebilmesine izin verir. Dolayısıyla Pilates Arcaleti, pilates stüdyosu ya da ev ortamı fark etmeksizin hemen her alanda kullanım için uygundur.

Pilates Arc Nedir?

Pilates Arc; omurga, kalça omuz ve basen bölgelerine yönelik egzersizler yapılabilmesine imkan tanıyan aletli pilates ekipmanıdır. Asimetrik bir yapıya sahip olan ekipman, farklı talepleri karşılamak amacıyla kullanılır. Ayrıca Ankara Satış/Kiralama-Pilates Arcile Pilates Arcekipmanlarına sahip olarak, bölgesel zayıflama çalışmaları yapmak da mümkündür.

PilatesArc Ne İşe Yarar?

Ankara Satış/Kiralama-Pilates Arcile sahip olunabilen Pilates Arc ekipmanlarının en temel işlevi kalça, omurga ve omuz bölgeleri için çalışmalar yapabilmek üzerinedir. Aletli pilates egzersizleri kapsamında aletli çalışmalar yapabilme olanağı sağlayan Pilates Arcbelirtilen vücut bölgelerinin dışında farklı bölgeler için çalışma yapabilme imkanı da sunar.

Ankara Satış/Kiralama-Pilates Arc kapsamında Pilates Arcekipmanlarıyla vücut üzerinde özel çalışmalar yapılabilecek bölgeler genel olarak şu şekildedir:

 • Core bölgesi
 • Karın bölgesi
 • Omuz
 • Kalça
 • Omurga
Ayrıca Ankara Satış/Kiralama-Pilates Arcuygulamasıyla Pilates Arc cihazına sahip olarak yanal rotasyon ve sırt uzatma çalışmalarının yapılması da mümkündür. Hemen her bölgesel çalışmada Pilates Acc aleti, önemli düzeyde konfor ve hızlı sonuç alabilme imkanı sunar.

Pilates Arc Faydaları Nelerdir?

Pilates Arcaletinin reformer pilates uygulamaları kapsamında vadetmiş olduğu faydalar son derece geniş yelpazelidir. Aletin kolay kullanılabilir olması ve vücudun farklı bölgelerinde özgün çalışmalar yapabilme konusunda özgürlük sağlıyor olması en dikkat çekici faydalar arasındadır. Aynı zamanda Pilates Arc, egzersizlerin zorlaştırılması için de ideal bir ekipmandır.

Ankara Satış/Kiralama-Pilates Arcile sahip olunabilecek Pilates Arc ekipmanın genel anlamıyla faydaları şu şekilde sıralanabilir:

 • Kolay kullanılabilirdir.
 • Kısa süre içerisinde gözle görülür ölçüde sonuçlar alınabilmesini sağlar.
 • Vücudun farklı bölgelerinde özgün egzersiz çalışmaları yapabilme olanağı tanır.
 • Reformer üzerinde kullanılması halinde sırt desteği ve gövdenin stabil pozisyonda kalabilmesini sağlar.
 • Kişisel egzersizlerde ya da grup çalışmalarında kullanıma uygundur.
 • Oldukça düşük maliyetlidir.
 • Egzersizlerin daha zorlayıcı seviyelere çıkartılması için son derece uygundur.
 • Oldukça hafiftir ve kolay taşınabilir.
 • Fitness salonu ya da stüdyolarında kullanım için uygundur.
 • Hamilelik döneminde kullanılabilir.
 • Konfor bakımından oldukça rahattır.
Gibi birçok faydası olan Pilates Arc egzersiz aletine Ankara Satış/Kiralama-Pilates Arcimkanlarıyla ulaşmak mümkündür.

Ankara Pilates Arc Satış

Ankara Satış/Kiralama-Pilates Arcişlemleriyle Pilates Arc ekipmanlarına sahip olmak son derece kolaydır. Kiralama ya da satış olanaklarının sunulduğu bu işlemlerin maliyeti de oldukça düşüktür. Vücudun esneklik kazanması ve sıkı bir görünüm elde etmesi adına oldukça kritik bir işlevi bulunan Pilates Arc ekipmanlarına düşük fiyatlarla sahip olunabilir ve kısa süre içerisinde vücutta estetik anlamda olumlu sonuçların alınması sağlanabilir.