Ankara Satış/Kiralama-Pilates Barrel

Satış/Kiralama-Pilates Barrel Ankara Pilates

Ankara Satış/Kiralama-Pilates Barrel

Ankara Satış/Kiralama-Pilates Barrel ile aletli pilates egzersizlerinde en çok tercih edilen cihazlardan olan Pilates Barrel aletine sahip olmak son derece kolaydır. Pilates Barrel aleti, sağlamış olduğu birçok faydanın dışında vücudun hemen her noktasını geliştirme olanağı sağlayan egzersiz yelpazesiyle de dikkat çekicidir.

Pilates Barrel, klasikleşmiş bir aletli pilates ekipmanıdır. Birden fazla parçadan oluşan aletin her bir parçası, farklı işlevleri yerine getirir. Buna ka...
devamı...

Pilates Salonu Ara

Arama Sonuçları

Premium Satış/Kiralama-Pilates Barrel

Winner Club Keçiören

VIP Satış/Kiralama-Pilates Barrel

toplam 6 sonuç bulundu.
1 - 6 arası gösteriliyor.
Satış/Kiralama-Pilates Barrel Ankara Pilates

Ankara Satış/Kiralama-Pilates Barrel

Ankara Satış/Kiralama-Pilates Barrel ile aletli pilates egzersizlerinde en çok tercih edilen cihazlardan olan Pilates Barrel aletine sahip olmak son derece kolaydır. Pilates Barrel aleti, sağlamış olduğu birçok faydanın dışında vücudun hemen her noktasını geliştirme olanağı sağlayan egzersiz yelpazesiyle de dikkat çekicidir.

Pilates Barrel, klasikleşmiş bir aletli pilates ekipmanıdır. Birden fazla parçadan oluşan aletin her bir parçası, farklı işlevleri yerine getirir. Buna karşın Ankara Satış/Kiralama-Pilates Barrelkapsamında sahip olabileceğiniz Pilates Barrel aletlerinin yaygın olarak tercih edilmesinin birincil sebebi duruş bozukluklarının giderilmesidir.

Kasların izole edilmesi prensibi üzerine çalışan Pilates Barrel aleti, kemiklerin ve omurganın uygun pozisyona yerleşmesini sağlar. Böylelikle duruş bozukluğu sorunları tamamen ortadan kalktığı gibi etkili ve son derece sağlıklı bir duruşun ortaya çıkması da mümkün hale gelir. Ankara Satış/Kiralama-Pilates Barrelyöntemiyle Pilates Barrel aletine sahip olabilirsiniz.

Pilates Barrel Nedir?

Pilates Barrel aleti, varil formunda birden fazla egzersiz gerçekleştirebilme olanağı sağlayan egzersiz aletidir. Son dönemde oldukça yaygın olarak tercih edilen Pilates Barrel aletine Ankara Satış/Kiralama-Pilates Barrelimkanlarından faydalanarak sahip olmak mümkündür. Pilates Barrel aletiyle gerçekleştirilen egzersizlerin vücuda ve uygulayıcılara sağlamış olduğu birçok fayda bulunur.

Ankara Satış/Kiralama-Pilates Barrelişlemleriyle sahip olunabilen Pilates Barrel aletinin en temel faydası omurga üzerinedir. Omurga düzelterek duruş bozukluğu sorunlarının tamamen ortadan kaldırılmasını sağlayan Pilates Barrel, farklı tekniklerle kullanılması halinde vücudun farklı bölgelerinde özel çözümler elde edilmesini de sağlar.

Pilates Barrel Ne İşe Yarar?

Pilates Barrel ekipmanının en temel işlevi belirtilmiş olduğu gibi omurga bölgesinde yaşanan sağlık sorunlarının kontrol altına alınmasına yöneliktir. Omurgada yaşanan ve günümüzde oldukça yaygın biçimde gözlemlenen duruş bozukluklarının Pilates Barrel ile kontrol altına alınması mümkündür. Son derece minimal bir sürede belli rutinlerle gerçekleştirilen egzersizler sonucunda duruş bozuklukları Pilates Barrel ekipmanı ile giderilebilir.

Ankara Satış/Kiralama-Pilates Barrelaracılığıyla kolaylıkla sahip olunabilen Pilates Barrel aletinin bir diğer ismi de "Omurga Düzeltici" şeklindedir. İlk olarak Joseph Pilates tarafından geliştirilen bu alet, egzersiz yaparken eğlenceyi derinlikli olarak hissetmek isteyenler içindir. Oldukça eğlenceli egzersiz hareketleri içeren Pilates Barrel, aynı zamanda vücudun esneklik kazanması ve güçlenerek gergin bir yapıya ulaşması amacıyla kullanıma da uygundur.

Pilates Barrel aleti, bir adet varilden, bir adet merdivenden ve merdivenle varili birbirine bağlayan yüzeyden oluşur. Aynı zamanda aletin varil bölgesinin altında ince uzun çubuklar da bulunur. Merdiven ve varil, tek bir egzersiz üzerinden vücudun farklı noktalarında bulunan kasların harekete geçirilebilmesini sağlar. Ankara Satış/Kiralama-Pilates Barrelaracılığıyla elde edebileceğinizi Pilates Barrel aletiyle yapılabilecek egzersizlerin neredeyse sınırı yoktur.

Pilates Barrel Faydaları Nelerdir?

AnkaraSatış/Kiralama-Pilates Barrelsahip olunabilen Pilates Barrel aletinin faydaları ise tahmin edildiğinden çok daha geniş bir yelpazeyi içerir. Basit ve kolaylıkla yapılabilen egzersizlere izin veren alet, aynı zamanda daha zorlayıcı ve komplike çalışmalar için de uygundur. Pilates Barrel aletinin genel konsepti, tüm pilates egzersizlerini kapsayacak nitelikte dizayn edilmiştir. Pilates Barrel aletinin temel faydaları genel hatlarıyla şu şekilde özetlenebilir:

  • Duruş bozukluklarını giderir ve duruş bozukluğuna sebep olan kasları izole eder.
  • Kısa süre içerisinde olumlu sonuçlar alınabilmesi adına özel olarak dizayn edilmiştir.
  • Kullanımı son derece basittir.
  • Zor, orta zorlukta ya da basit egzersiz hareketleri yapmak için uygundur.
  • Vücudun esneklik ve sıkılaşma kazanmasını sağlar.
  • Vücudu gevşeterek uygulayıcıların ruhsal anlamda iyi hissetmeleri için zemin hazırlar
Ayrıca Pilates Barrel aletinin sağlamış olduğu tüm bu faydalara oldukça düşük maliyetlerle ulaşmak mümkündür.