Ankara Pilates Trapeze Table

Pilates Trapeze Table Ankara Pilates

ANKARA PİLATES TRAPEZE TABLE

Her yaş grubundan insanın çalışabileceği egzersiz programı sunan Ankara Pilates Trapeze Tabledinamik bir çalışma sunmaktadır. Trapeze table ile çok çeşitli egzersizler yapılabilmektedir. Basit bir yay sistemine sahip olan trapeze table, yatay zeminin dört köşesinde silindir borular bulunmaktadır. Bu borulara ilintili ayak barları bulunmaktadır. Bu sistem sayesinde vücutta güçlü bir direnç oluşturulması hedeflenmiştir. Trapeze table, sağladığı sistem sayesinde güçlü etkiler yaratmaktadır. Mekik ve akro...
devamı...

Pilates Salonu Ara

Arama Sonuçları

Premium Pilates Trapeze Table

Winner Club Keçiören
Mead Boutique Sports Batıkent

VIP+ Pilates Trapeze Table

toplam 56 sonuç bulundu.
1 - 30 arası gösteriliyor.
Pilates Trapeze Table Ankara Pilates

ANKARA PİLATES TRAPEZE TABLE

Her yaş grubundan insanın çalışabileceği egzersiz programı sunan Ankara Pilates Trapeze Tabledinamik bir çalışma sunmaktadır. Trapeze table ile çok çeşitli egzersizler yapılabilmektedir. Basit bir yay sistemine sahip olan trapeze table, yatay zeminin dört köşesinde silindir borular bulunmaktadır. Bu borulara ilintili ayak barları bulunmaktadır. Bu sistem sayesinde vücutta güçlü bir direnç oluşturulması hedeflenmiştir. Trapeze table, sağladığı sistem sayesinde güçlü etkiler yaratmaktadır. Mekik ve akrobasi gibi hareketleri yapmak için uygun bir sistemi bulunan trapeze table, vücudun en hızlı gelişimi göstermesi için tasarlanmıştır. Ankara Pilates Trapeze Tablebeden sağlığına önem vererek gelişim sağlamaktadır.

Trapeze table yatay düzlemi sayesinde mat üzerinde yapılan egzersizlerin yapılmasına uygundur. Sağladığı sistem sayesinde pek çok çeşitli egzersizin yapılmasını mümkün hale getirmiştir. Özellikle pilateste en güçlü pilates deneyimini yaşatan sisteme sahiptir. Kuvvet kazanmaya yönelik egzersizler etkilerini kısa bir sürede göstermesi trapeze table çalışmalarının en büyük avantajlarındandır. Ankara Pilates Trapeze Tablepilatesin etkilerini daha güçlü görmek isteyen kişiler için tasarlanmış sistemiyle özel seanslar sunulmaktadır.

Pilates trapeze table ile çalışmak mat pilatesine göre biraz daha zorlayıcıdır. Çünkü üzerinde bulunan ayak barları ve yaylar sayesinde tüm bedende kuvvetli bir direnç oluşturulur. Ancak kas gücü zayıf veya daha önce spor geçmişi olmayan kişilerin trapeze table ile çalışması önerilmemektedir. Direkt olarak trapeze çalışmaları yerine mat pilatesinde beden güçlendikten sonra başlanması daha sağlıklı bir seçim olacaktır. Kaliteli bir stüdyoda kişinin kondisyonuna göre zaten gerekli pilates çalışmaları önerilecektir. Bu sebeple öncelikle alanında uzman pilates eğitmenlerinin bulunduğu pilates merkezleri belirlenmelidir. Eğitmenin kişiyi doğru yönlendirmesi demek vücudun sağlıklı bir gelişim göstermesi demektir. Ankara Pilates Trapeze Tablehem profesyonel ekipmanlarıyla hem de uzman eğitmenleriyle pilatesseverlerin doğru yönde bir gelişim göstermesini sağlar.

Trapeze Table ile Egzersiz Yapmanın Faydaları Nelerdir?

Vücudun gelişim gösterebilmesi için devamlılık koşulu her spor dalı için geçerlidir. Trapeze table ile pilates çalışmasında da devamlılık gösterildiği takdirde birçok olumlu etkileri bulunmaktadır. Bunlar;

  • ♦Vücuda çok hızlı etki ederek kasların güçlenmesini sağlar. Sağladığı yay ve bar sistemi sayesinde kuvvetli bir direnç oluşturarak sonuçların süresini kısaltmıştır. Ankara Pilates Trapeze Tablesağladığı sistemle güçlü bedenler inşa etmektedir.
  • ♦Pilates trapeze table ile çalışmak kişinin esnekliğini arttıran en etkili çalışmadır. Vücudun esneklik kazanması zaman alan bir konuyken trapeze table ile bu zaman kısalmaktadır.
  • ♦Omurga sağlığını korumada ve omurganın dengede kalması için güçlü etkiler yaratır. Omurgayı destekleyen kasların güçlenmesini sağlamaktadır. Dik bir omurgaya sahip olmak kişinin kendine yapacağı en büyük yatırımdır. Ankara Pilates Trapeze Tableomurga sağlığını korumak için özel egzersiz programları belirlemektedir.
  • ♦Vücudun dengeli bir gelişim göstermesini sağlamaktadır. Trapeze table ile pilates yaparken zayıf kasların zayıf kalmaya devam etmesi gibi bir durum söz konusu değildir.
  • ♦Trapeze table çalışmaları kişinin kendine olan güvenini yerine getirerek güçlü bir motivasyon sağlar. Çalışmaların zorlayıcı olması kişide başarma duygusunu tetikleyerek psikolojik gelişimine olumlu etkiler bırakacaktır.
Pilatese ilk kez başlanacaksa mutlaka bir eğitmen kontrolünde yapılması gerekmektedir. Eğitmen ile çalışmak egzersizlerin doğru yapılmasını sağlayacağından alınan etkileri de maksimum seviyeye çıkaracaktır. Belirli bir deneyim kazanıldığında elbette kişi eğitmen olmadan çalışmalarını yürütebilir. Ankara Pilates Trapeze Tablekişinin egzersizlerde uzmanlaşmasını sağlar. Kişi uzmanlık kazandıkça günlük hayatını da daha rahat ve konforlu geçirecektir. Trapeze table ile pilates, tüm pilatesseverlerin deneyimlemesi gereken güçlü bir çalışmadır.