EMS (ELECTRO MUSCLE STIMULATION) ANTRENMAN FİYATLARI NEDİR?

blog yazısı ekle !

EMS (ELECTRO MUSCLE STIMULATION) ANTRENMAN FİYATLARI NEDİR?

Son yıllarda dünya toplumlarının hemen hemen hepsinde spor bilinci oluşmaya başladı ve artık herkes daha sağlıklı bir yaşam için spor yapılması gerektiğini anladı. Sadece sağlıklı yaşam değil daha formda ve fit bir vücuda sahip olabilmek için fitness'i tercih etmektedir. Fitness uzun bir süreden beri bilinen en etkili yöntemlerden biridir. Ayrıca özellikle de en çok tercih edilen EMS (electro muscle stimulation)'de oldukça eski bir fitness yöntemidir. Fakat son zamanlarda, az önce de belirttiğimiz gibi bilinçlenen insanlar EMS (electro muscle stimulation)'ye yönlenmektedir. Bu sayede normal sporlarda harcadığınız zamanın yarıdan yarıya hatta daha da azaltabilirsiniz. Antrenmanlarda en önemli durum bir hedefinizin olması ve bu hedefe ulaşabilmek için harcamanız gereken süredir. Ancak bu şekilde hedeflerinize ulaşabilirsiniz. Tabi bu süre de sizin spor salonuna ödeyeceğiniz fiyatı belirleyecektir. Hal böyle olunca da herkes EMS (electro muscle stimulation) antrenman fiyatları nedir? diye merak ediyor.

PilateSystem Studio Plus

Çayyolu

Türkiye'nin En Büyük Pilates Studyosu olan PilateSystem Studio Plus, yoğunlukla Pilates olmakla birlikte pek çok spor hizmetini de vermektedir.
Tüm Eğitmenler BodySystem Pilates Akademisi mezunudur. Stüdyolarımızda üyelerimizin tüm yağ-kas-su ölçümleri, postür analizleri, antropometrik ölçümleri yapılarak bir PAR Q Testi doldurulur. Düzenli olarak ölçümler tekrarlanarak sonuçlar doğrultusunda değerlendirmeler yapılır.

Studyolarımızda hafta içi 09:00-22:00, hafta sonu 09:00-17:30 saatleri arasında hizmet verilmektedir.
Özel Pilates Dersleri
Grup Reformer Pilates
Grup Mat Pilates
Hamile Pilatesi
Klinik Pilates
Kick Boks
Boks
Zumba
Body Jump
X-Body (EMS System)
Functional Training
Yoga-Fit
Body Barre Class
Tabata
Personel Coaching
Grup Chair
Cadillac
Spine Corrector
Ladder Barrel
Arc Barrel
TRX
Kardiyo Ekipmanları
Vücut Analiz Cihazı Ölçümleridevamını oku...
Adres: Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi 2846. Sokak 2H-1 Dorapark Villaları Çayyolu-Ankara

Çayyolu Pilates

Çayyolu

EMS Hakkında

EMS elektronik kas uyarım sistemi olarak bilinmektedir. Basitçe şu şekilde anlatılabilir; normal egzersizleriniz sırasında bir hareketi yapabilmek için beyin kasa bir sinyal göndermek zorundadır bunu göndermezse zaten hareketi yapamazsınız her vücut hareketimizde bu sinyaller gönderilmektedir.

Bu cihaz da beyinden gelen sinyallerin aynısını dışardan sadece kaslarımıza göndererek kasılma seviyesini arttırmaktadır. EMS sayesinde bir hareketi gelen akım eşliğinde yaparak kasılmayı arttırıp o kasın gelişimini daha kısa sürede sağlamaktayız. Egzersiz, kişinin anatomik ve mekanik tüm özellikleri göz önünde bulundurularak yapıldığından sakatlanma riski yoktur ve elektrik uyarımı sayesinde çok verimli olur.

Özellikle zamanım yok spora vakit ayıramıyorum diyenler içim haftada 2 kez ve bir seansta toplam 20 dakika uygulanan bu egzersiz sistemi ile tüm vücut ve özellikle de omurgada yeterli güçlendirme ile birlikte v6-10 seans arasında gözle görünür incelme sağlanabilir.

20 dakikada 4 saat antereman yapmış gibi maksimum kalori yakımı sağlayan KABLOSUZ ve KURU EN SON EMS SİSTEMİ ile forma girmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

DOĞRU SİSTEM ,DOĞRU ANTREMAN VE PROFESYONEL ELLERDE KISA SÜREDE HEDEFE ULAŞABİLİRSİNİZ..

devamını oku...
Adres: Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi 2780. Cadde No: 86 İlko Konutları Çayyolu-Ankara

Gymfona Personal Training Studio

Yıldız

devamını oku... Adres: Hilal Mah. 676. Sok. No:23 Yıldız Çankaya-Ankara

Lets Fit Batıkent by Okay Köksal

Batıkent

devamını oku... Adres: Yeni Batı Mah. Palandöken Cad. No:58 Batıkent - Ankara

PilateSystem TRIO

Çankaya

Türkiye'nin En Ayrıcalıklı Pilates Studyosu olan PilateSystem Trio, yoğunlukla Pilates olmakla birlikte pek çok spor hizmetini de vermektedir.
Tüm Eğitmenler BodySystem Pilates Akademisi mezunudur. Stüdyolarımızda üyelerimizin tüm yağ-kas-su ölçümleri, postür analizleri, antropometrik ölçümleri yapılarak bir PAR Q Testi doldurulur. Düzenli olarak ölçümler tekrarlanarak sonuçlar doğrultusunda değerlendirmeler yapılır.
Studyolarımızda hafta içi 09:00-22:00, hafta sonu 09:00-17:30 saatleri arasında hizmet verilmektedir.
Özel Pilates Dersleri
Grup Reformer Pilates
Hamile Pilatesi
Klinik Pilates
X-Body (EMS System)
Functional Training
Yoga-Fit
Tabata
Personel Coaching
Grup Chair
Cadillac
Spine Corrector
Ladder Barrel
Arc Barrel
TRX
Foot Corrector
Kardiyo Ekipmanları
Vücut Analiz Cihazı Ölçümleridevamını oku...
Adres: Hilal Mahallesi 697. Sokak No:6 Çankaya-Ankara

1on1 Personal Training Pilates

Çankaya

Reformer Pilates
Özel tasarlanan bir aletle uygulanan vücudun esnemesini, güçlenmesini, postür ve kaybettiniz enerjiyi size geri kazandıracak zinde kalmanızı sağlayacak egzersiz hareketleridir. Reformer pilates yer çekimi kuvveti etkisini azaltarak bu hareketleri çok daha rahat uygulamamızı sağlar.

HAMİLE PİLATESİ
Gebelik döneminde, vücutta gözle görülür duruş bozuklukları meydana gelir.Bu durum hamilelerde enerji seviyesinin düşmesine,kramp, solunum güçlüğü,kendini pskolojik olarak iyi hissetmeme ve ağrılara neden olur. hamilelik döneminde özel bir egzersiz zamanı yoktur. Gebelik bir hastalık süreci değildir. Her anne adayı uzman bir doktordan destek alarak egzersiz yapabilir. Egzersiz tamamen kişiye özeldir.
devamını oku...
Adres: Reşit Galip Caddesi No:2/B 100.Yıl Mahallesi Çankaya-Ankara

Lets Fit Mustafa Kemal

Mustafa Kemal Mahallesi

devamını oku... Adres: Mustafa Kemal Mah. 2158. Sokak 2/A Musfata Kemal - Ankara

Bournefit Pilates Studio

Çayyolu

Bournefit;

Çayyolu Alacaatlı Mahallesi'nde personal training hizmeti veren butik bir spor salonudur. En yeni ekipmanlar ve alanında uzman eğitmenler eşliğinde tamamen kişiye özel bir
program çerçevesinde pilates,fonksiyonel antrenman,kickbox,yoga, ve ems branşlarında hizmet vermektedir.

PİLATES REFORMER (bireyselve grup dersleri )

Eklem ve kemikleri hayat boyu korumak için kasları güçlendirmeye, esnetmeye ve özellikle içselkarın kaslarının kuvvetlendirilmesine yardımcı olan bir hareket sistemidir. Denge ve nefes teknikleri ile hareketler desteklenir. Omurlarınızın arası açılırken omurga sorunlarınız azalır. Aktif ve enerjik bir hayata kavuşur ve dinç hissedersiniz.

FONKSİYONEL ANTRENMAN

Tüm vücut kaslarını çalıştıran ve vücudun işlevselliğini artıran değişik yoğunlukta ve süredeki hareketler bütünüdür. Kademeli olarak artırılabilen zorluk seviyeleri ile vücut daha dengeli, esnek,
dayanıklı ve hızlı hale gelir. Aktivite düzeyinin azalması, yanlış antrenmanlar, kötü duruş alışkanlıkları ve yaralanmalar nedeniyle eklemlere binen dengesiz yükler günlük yaşamda kasların işlevini yerine getirememesine ve sakatlanmalara neden olabilir. Geleneksel antrenmanların vücudu etkili bir şekilde çalıştıramayacağı düşüncesi fonksiyonel antrenman disiplininin öne çıkmasında rol oynar.

EMS (AQ8)

Spor ve egzersiz yaparken çalıştırılması zor olan kasları çalıştıran giysi, kaslarımızın gelişimine katkı sağlar.EMS antrenmanları sayesinde hiç ağırlık kaldırmadan,
eklemlere ekstra yük bindirmeden kısa sürede yoğun bir çalışma elde edilir.Hem 20 dk ile zamandan tasarruf edip, hem de fitness,cardio ve slim/selülit programı ile hedefe yönelik antrenmanı planlıyoruz.

YOGA

Günümüzde huzursuzluk, depresyon , panik atak,stres v.b rahatsızlıkların daha çabuk atlatılmasına yardımcı nefes teknikleri ve hareketleriyle birleşmiştir. Kaslar gevşerken genel bir zihin ve beden farkındalığı çalışmasıdır.

KICKBOX

Uzakdoğu sporlarının bir araya gelmesi sonucunda oluşturulmuş, güç ve tecrübeye dayanan yumruk ve tekme teknikleriyle iki rakip arasında ringde ve tatemi de yapılan yarışma ve
savunma sporudur.Efor sarf ederken,kalp atım hızını yükseltir,vücuda hem daha fazla oksijen girer hem de yüksek oranda terleme meydana gelir , bununla
birlikte vücutta toksinlerin atılmasına yardımcı olur.devamını oku...
Adres: Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi Alacaatlı Caddesi No:36/16 Çayyolu-Ankara


Ankara oldukça büyük, seçenekler ve alternatiflerin en bol olduğu şehirlerin başında gelmektedir. Bir de Ankara, memur ve öğrencilerin yoğunlukta olduğu bir şehir olduğu için günler daha durgun geçmekte ve insanlar da mecburen spora yönlenmeleri gerekiyor. Kısa zamanda büyük işler başarabileceğiniz en ideal çalışma yöntemi EMS (electro muscle stimulation)'dir. Spor salonlarında 2 saatlik bir çalışma yerine EMS ile 25 dakika yeterli olacaktır. Bu sistemin en büyük avantajı zamandan kazançtır. Bu da antrenman fiyatlarını diğer antrenmanlara göre daha uygun bir hale getirmektedir. Tabi EMS (electro muscle stimulation)'nin tek avantajı bu kadar değildir. Aktif olarak kasların çalışmasını sağlayan bu sistem sizin, efor sarf etmeden kalori harcamanızı sağlayacak ve hiçbir fiziksel yorgunluk olmadan kısa süreli çalışmaların faydası kendini belli edecektir. Tabi her çalışma ve antrenmanın olduğu gibi EMS'nin de bir süresi vardır. Yaklaşık 25 dakikalık antrenmanlar, haftada 2 sefer yeterli olabiliyor. Bu şekilde bile çok başarılı sonuçlar elde edilebiliyor. Diğer bir yandan antrenörünüz ile görüşerek haftalık antrenman sayınızı artırabilirsiniz.

Eğer kararınız EMS (electro muscle stimulation)'dan yana ise o zaman Ankara'da EMS (electro muscle stimulation) antrenman fiyatları nedir? Sorusuna cevap aramamız gerekiyor. Çünkü bir antrenmana başlamadan önce bize maliyeti ne kadar olacağını da hesaplamamız gerekmektedir. Biz de sizler için Ankara genelinde EMS (electro muscle stimulation) antrenman fiyatları nedir? Sorusuna cevap aradık ve işte sonuçlar.

Ankara genelinde birçok spor ve fitness salonları hizmet vermektedir. Neredeyse her semtte ve birçok mahallede fitness merkezleri ve salonları hizmet vermektedir. Fiyat olarak çok net ve kesin bir rakam vermemiz oldukça zordur. Çünkü bazı fitness salonları ve fitness merkezleri oldukça lüks ve her şey dahil hizmet verirken, bazı salonlar ise daha sade ve sadece EMS (electro muscle stimulation) hizmetleri sunmaktadır. Ayrıca kullanılan EMS cihazları, seans süreleri ve haftalık seans sayıları gibi konular fiyat değişikliğinin ana sebebidir. Böyle olunca da doğal olarak antrenman fiyatlarında bir miktar değişiklik gözlemlenebiliyor. Ama genel manada bakacak olursak; Ankara'da EMS (electro muscle stimulation) antrenman fiyatları nedir? Sorusuna en yüksek 170 TL, en düşük ise 79 TL gibi bir fiyat görebildiğimizi belirtmemiz gerekir. Tabi bu belirttiğimiz fiyatlar genel fiyatlardır. Herhangi bir kampanya ya da özel indirimler ile daha da uygun fiyatlara EMS (electro muscle stimulation) antrenmanlarına katılabilmeniz mümkündür. Belirli zamanlarda özel kampanya dönemlerini de takip ederek çok daha uygun fiyatlara EMS (electro muscle stimulation) antrenmanlarına katılabilirsiniz.