EMS (ELECTRO MUSCLE STIMULATION) ANTRENMAN FİYATLARI NEDİR?

blog yazısı ekle !

EMS (ELECTRO MUSCLE STIMULATION) ANTRENMAN FİYATLARI NEDİR?

EMS (ELECTRO MUSCLE STIMULATION) FİYATLARISon yıllarda dünya toplumlarının hemen hemen hepsinde spor bilinci oluşmaya başladı ve artık herkes daha sağlıklı bir yaşam için spor yapılması gerektiğini anladı. Sadece sağlıklı yaşam değil daha formda ve fit bir vücuda sahip olabilmek için fitness'i tercih etmektedir. Fitness uzun bir süreden beri bilinen en etkili yöntemlerden biridir. Ayrıca özellikle de en çok tercih edilen EMS (electro muscle stimulation)'de oldukça eski bir fitness yöntemidir. Fakat son zamanlarda, az önce de belirttiğimiz gibi bilinçlenen insanlar EMS (electro muscle stimulation)'ye yönlenmektedir. Bu sayede normal sporlarda harcadığınız zamanın yarıdan yarıya hatta daha da azaltabilirsiniz. Antrenmanlarda en önemli durum bir hedefinizin olması ve bu hedefe ulaşabilmek için harcamanız gereken süredir. Ancak bu şekilde hedeflerinize ulaşabilirsiniz. Tabi bu süre de sizin spor salonuna ödeyeceğiniz fiyatı belirleyecektir. Hal böyle olunca da herkes EMS (electro muscle stimulation) antrenman fiyatları nedir? diye merak ediyor.

----------------------------------
Ankara'daki 10 adet EMS Salonunu görmek için tıklayın > Ankara EMS Salonları

Hepsi size Özel İndirim Vermektedir.
AnkaraPilates.com'a Özel İndirimlerini Salonlara Sorunuz !


----------------------------------


PilateSystem Eryaman

Eryaman

devamını oku... Adres: Şehit Osman Avcı Mahallesi 2651. Cadde No:2-A Eryaman-Ankara

Gymfona Personal Training Studio

Yıldız

devamını oku... Adres: Hilal Mah. 676. Sok. No:23 Yıldız Çankaya-Ankara

PilateSystem Studio Plus

Çayyolu

Türkiye'nin En Büyük Pilates Studyosu olan PilateSystem Studio Plus, yoğunlukla Pilates olmakla birlikte pek çok spor hizmetini de vermektedir.
Tüm Eğitmenler BodySystem Pilates Akademisi mezunudur. Stüdyolarımızda üyelerimizin tüm yağ-kas-su ölçümleri, postür analizleri, antropometrik ölçümleri yapılarak bir PAR Q Testi doldurulur. Düzenli olarak ölçümler tekrarlanarak sonuçlar doğrultusunda değerlendirmeler yapılır.

Studyolarımızda hafta içi 09:00-22:00, hafta sonu 09:00-17:30 saatleri arasında hizmet verilmektedir.
Özel Pilates Dersleri
Grup Reformer Pilates
Grup Mat Pilates
Hamile Pilatesi
Klinik Pilates
Kick Boks
Boks
Zumba
Body Jump
X-Body (EMS System)
Functional Training
Yoga-Fit
Body Barre Class
Tabata
Personel Coaching
Grup Chair
Cadillac
Spine Corrector
Ladder Barrel
Arc Barrel
TRX
Kardiyo Ekipmanları
Vücut Analiz Cihazı Ölçümleridevamını oku...
Adres: Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi 2846. Sokak 2H-1 Dorapark Villaları Çayyolu-Ankara

Lets Fit Mustafa Kemal

Mustafa Kemal Mahallesi

Ems egzersiz sistemlerinde 8 yıllık tecrübemizle sizlerleyiz.

Birçok sistem ve cihaz tecrübesi olan antrenörlerden oluşan bir ekibiz.

Güncel olarak Türkiye'nin en donanımlı ve kaliteli sistemi olan @aq8system wireless ems sistemi üyelerimizde aldığımız başarılı sonuçların kazanılmasının en önemli etmenlerindendir.

AQ8 kablosuz ems sistemi sizlerin amaçları doğrultusunda sisteminde

  • güç antrenman sistemi
  • kassal dayanıklılık antrenman sistemi
  • kardiyo antrenman sistemi
  • yağ yakımı antrenman sistemi
  • hiit antrenman sistemi
  • core antrenman sistemi
  • selülit antrenman sistemi olmak üzere birçok programı antrenörlerin kullanımına bırakmıştır.
Önemli olan da Türkiye'de buna benzer birçok cihaz olmasına rağmen sistemin geçmişi, geçerliliği, güvenirliliği, kalitesi ve verimliliği gibi sorulara cevap vererek tercihinizi yapmanız olacaktır.devamını oku...
Adres: Mustafa Kemal Mah. 2158. Sokak 2/A Musfata Kemal - Ankara

S Fit Yaşamkent

Yaşamkent

devamını oku... Adres: Yaşamkent Mahallesi 3061. Cadde Akıncı Plaza No:12/B Daire:2 Yaşamkent-Ankara

PilateSystem TRIO

Çankaya

Türkiye'nin En Ayrıcalıklı Pilates Studyosu olan PilateSystem Trio, yoğunlukla Pilates olmakla birlikte pek çok spor hizmetini de vermektedir.
Tüm Eğitmenler BodySystem Pilates Akademisi mezunudur. Stüdyolarımızda üyelerimizin tüm yağ-kas-su ölçümleri, postür analizleri, antropometrik ölçümleri yapılarak bir PAR Q Testi doldurulur. Düzenli olarak ölçümler tekrarlanarak sonuçlar doğrultusunda değerlendirmeler yapılır.
Studyolarımızda hafta içi 09:00-22:00, hafta sonu 09:00-17:30 saatleri arasında hizmet verilmektedir.
Özel Pilates Dersleri
Grup Reformer Pilates
Hamile Pilatesi
Klinik Pilates
X-Body (EMS System)
Functional Training
Yoga-Fit
Tabata
Personel Coaching
Grup Chair
Cadillac
Spine Corrector
Ladder Barrel
Arc Barrel
TRX
Foot Corrector
Kardiyo Ekipmanları
Vücut Analiz Cihazı Ölçümleridevamını oku...
Adres: Hilal Mahallesi 697. Sokak No:6 Çankaya-Ankara

Lets Fit Batıkent by Okay Köksal

Batıkent

devamını oku... Adres: Yeni Batı Mah. Palandöken Cad. No:58 Batıkent - Ankara

Vision Fit Body Ems ve Pilates Stüdyo

Yenimahalle

devamını oku... Adres: Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Anadolu Bulvarı 286. Sokak No:6 Proofis B Blok Kat:1 Daire:5 Yenimahalle-Ankara


Ankara oldukça büyük, seçenekler ve alternatiflerin en bol olduğu şehirlerin başında gelmektedir. Bir de Ankara, memur ve öğrencilerin yoğunlukta olduğu bir şehir olduğu için günler daha durgun geçmekte ve insanlar da mecburen spora yönlenmeleri gerekiyor. Kısa zamanda büyük işler başarabileceğiniz en ideal çalışma yöntemi EMS (electro muscle stimulation)'dir. Spor salonlarında 2 saatlik bir çalışma yerine EMS ile 25 dakika yeterli olacaktır. Bu sistemin en büyük avantajı zamandan kazançtır. Bu da antrenman fiyatlarını diğer antrenmanlara göre daha uygun bir hale getirmektedir. Tabi EMS (electro muscle stimulation)'nin tek avantajı bu kadar değildir. Aktif olarak kasların çalışmasını sağlayan bu sistem sizin, efor sarf etmeden kalori harcamanızı sağlayacak ve hiçbir fiziksel yorgunluk olmadan kısa süreli çalışmaların faydası kendini belli edecektir. Tabi her çalışma ve antrenmanın olduğu gibi EMS'nin de bir süresi vardır. Yaklaşık 25 dakikalık antrenmanlar, haftada 2 sefer yeterli olabiliyor. Bu şekilde bile çok başarılı sonuçlar elde edilebiliyor. Diğer bir yandan antrenörünüz ile görüşerek haftalık antrenman sayınızı artırabilirsiniz.

Eğer kararınız EMS (electro muscle stimulation)'dan yana ise o zaman Ankara'da EMS (electro muscle stimulation) antrenman fiyatları nedir? Sorusuna cevap aramamız gerekiyor. Çünkü bir antrenmana başlamadan önce bize maliyeti ne kadar olacağını da hesaplamamız gerekmektedir. Biz de sizler için Ankara genelinde EMS (electro muscle stimulation) antrenman fiyatları nedir? Sorusuna cevap aradık ve işte sonuçlar.

Ankara genelinde birçok spor ve fitness salonları hizmet vermektedir. Neredeyse her semtte ve birçok mahallede fitness merkezleri ve salonları hizmet vermektedir. Fiyat olarak çok net ve kesin bir rakam vermemiz oldukça zordur. Çünkü bazı fitness salonları ve fitness merkezleri oldukça lüks ve her şey dahil hizmet verirken, bazı salonlar ise daha sade ve sadece EMS (electro muscle stimulation) hizmetleri sunmaktadır. Ayrıca kullanılan EMS cihazları, seans süreleri ve haftalık seans sayıları gibi konular fiyat değişikliğinin ana sebebidir. Böyle olunca da doğal olarak antrenman fiyatlarında bir miktar değişiklik gözlemlenebiliyor. Ama genel manada bakacak olursak; Ankara'da EMS (electro muscle stimulation) antrenman fiyatları nedir? Sorusuna en yüksek 170 TL, en düşük ise 79 TL gibi bir fiyat görebildiğimizi belirtmemiz gerekir. Tabi bu belirttiğimiz fiyatlar genel fiyatlardır. Herhangi bir kampanya ya da özel indirimler ile daha da uygun fiyatlara EMS (electro muscle stimulation) antrenmanlarına katılabilmeniz mümkündür. Belirli zamanlarda özel kampanya dönemlerini de takip ederek çok daha uygun fiyatlara EMS (electro muscle stimulation) antrenmanlarına katılabilirsiniz.