Ankara Pilates Salonları

Ankara Pilates Salonları

PİLATES SALONLARI

Pilates; fizyoterapik tedaviler için özel olarak geliştirilmiş bir yöntemdir. Bu yöntem o kadar etkilidir ki günümüzde tüm dünya da kabul görmüş bir tedavi ve hareket sistemidir. Öyle ki birçok hareket ve çalışma yöntemlerinin aslında iki çatı altında toplanmaktadır. Bunların ilki pilates, ikincisi ise fitnesstir.

Aslına bakılırsa pilates tüm dünyada gerek fiziksel hareket kayıpları tedavisinde gerek ise de zayıflama, fit görünme ve daha birçok sebepten dolayı tercih edilen bir çalışmadır. Herhangi bir yaş, cinsiyet ve ya özel durum...
devamı...

Pilates Salonu Ara

Arama Sonuçları

Premium Pilates Salonları

Base Life Club Pilates Çayyolu

VIP+ Pilates Salonları

Athletique Pilates Çayyolu
Ncore Training Pilates Studio Çayyolu
Jungle Pilates Training Studio Batıkent
Switch Zone Pilates İncek İncek
Spor Hocam Pilates Yaşamkent
VOB Pilates Studio Çukurambar
Boon Pilates Bağlıca
Home Pilates Çankaya
Pilates 4U Çankaya
Atılım Gym Pilates Bağlıca
Fizyopark Pilates Studio Çayyolu
B-Fit Emek Pilates Emek
Main Core Pilates Stüdyosu Tunalı
Light Up Pilates Oran
Bella Pilates Stüdyo Yıldız
19 Fit Pilates Çankaya Tunalı
Dior Gym Pilates Kızılay
Elis Pilates Stüdyosu Çukurambar
Grenada Life Personal Training Pilates Ümitköy
HK Pilates Salonu 100. Yıl
Upright Pilates Studio GOP
Life Clinic Pilates Çankaya
My Fizyo Klinik Pilates Yenimahalle
toplam 103 sonuç bulundu.
1 - 30 arası gösteriliyor.
Ankara Pilates Salonları

PİLATES SALONLARI

Pilates; fizyoterapik tedaviler için özel olarak geliştirilmiş bir yöntemdir. Bu yöntem o kadar etkilidir ki günümüzde tüm dünya da kabul görmüş bir tedavi ve hareket sistemidir. Öyle ki birçok hareket ve çalışma yöntemlerinin aslında iki çatı altında toplanmaktadır. Bunların ilki pilates, ikincisi ise fitnesstir.

Aslına bakılırsa pilates tüm dünyada gerek fiziksel hareket kayıpları tedavisinde gerek ise de zayıflama, fit görünme ve daha birçok sebepten dolayı tercih edilen bir çalışmadır. Herhangi bir yaş, cinsiyet ve ya özel durum içermeksizin katılabileceğiniz pilates dersleri müşterilerin hizmetine sunulmuştur. Yani daha açık konuşacak olursak; pilates derslerine küçük yaştan çocukların katılabildiği gibi, orta yaş bayan ve erkeklerin katılabileceği derslerin yanı sıra biraz daha ileri yaşta ki öğrenciler için de bu şartlara uygun dersler dizayn edilmiştir.

http://www.pilatesfederasyonu.com/makale-1-Pilates...

Yukarıda da geniş bir açıklamasını yaptığımız pilates dersleri salonlarda özel eğitmenleri tarafından verilmektedir. Çünkü bu tür dersleri özel yetkili hocaların vermesi gerekmektedir. Ülkemizde pilatesin yaygınlaşmasıyla pilates salonları da hızlı bir yayılım sürecine girmiştir. Bu sayede ülkemizin batı kesimlerinde ne kadar ilgi görüyorsa doğu kesimleri de aynı şekilde bilinçlenmeye ve pilatese gerekli özeni göstermektedirler. Bir zamanlar pilates salonları ilk olarak Ankara ve İstanbul gibi büyük şehirlerimizde ki insanlarımıza hizmet verirken şimdiler de tüm ülkeye yayılmış ve her kesimden her insana istedikleri pilates eğitimlerini verebilmektedirler.

https://tr.wikipedia.org/wiki/Pilates

Pilates salonları özel olarak dizayn edilen salonlardır. Yani normal bir spor salonundan ya da başka herhangi bir salondan farklı niteliklere sahip özel olarak tasarlanmış ve dizayn edilmiş salonlardır. Bu sayede pilates öğrencileri istedikleri şartlarda derslere katılımı sağlanmıştır. En çok ta bayanların derslere katılımında sorunlar yaşanmaktadır. İşte bu konuda da pilates salonlarında bir çözüm sunularak bayanlara özel saatlerde ve güzlerde sadece bayanlara yönelik dersler açılmıştır. İşte tüm bu güzel neticelerin tüm ülkemize yayılabilmesi için pilates salonlarının da daha fazla yayılabilmesi gerekir. Bu sebeple siz de pilates derslerine katılmak istiyorsanız size en yakın pilates salonlarına danışarak dersler için özel fiyatlar isteyebilirsiniz.

http://www.milliyet.com.tr/pilates-nedir-faydalari...