Ankara Pilates Salonları

Ankara Pilates Salonları Pilates Salonları

PİLATES SALONLARI

Pilates; fizyoterapik tedaviler için özel olarak geliştirilmiş bir yöntemdir. Bu yöntem o kadar etkilidir ki günümüzde tüm dünya da kabul görmüş bir tedavi ve hareket sistemidir. Öyle ki birçok hareket ve çalışma yöntemlerinin aslında iki çatı altında toplanmaktadır. Bunların ilki pilates, ikincisi ise fitnesstir.

Aslına bakılırsa pilates tüm dünyada gerek fiziksel hareket kayıpları tedavisinde gerek ise de zayıflama, fit görünme ve daha birçok sebepten dolayı tercih edilen bir çalışmadır. Herhangi bir yaş,...
devamı...

Pilates Salonu Ara

Arama Sonuçları

Premium Pilates Salonları

Base Life Club Pilates Çayyolu

VIP+ Pilates Salonları

Pilates Place Çankaya
Boost Pilates Academy Çankaya
Fly Pilates Tunalı
Light Up Pilates Oran
DC Pilates Eryaman
Sinewy Pilates Stüdyosu Yenimahalle
PilateSystem TRIO Çankaya
Atılım Gym Pilates Bağlıca
Switch Zone Pilates Yenimahalle
HK Pilates Salonu Çukurambar
Zep Pilates Stüdyosu - Eryaman Eryaman
B-fit Çukurambar Çukurambar
Quads Team Pilates Çayyolu
Touche Trainer Pilates Studio Çayyolu
My Gym Çankaya
VOB Pilates Studio Çukurambar
1on1 Personal Training Pilates Çankaya
Gym Ard Personal Coaching Çankaya
Dior Gym Pilates Kızılay
Grenada Life Personal Training Pilates Ümitköy
Switch Zone Pilates Batıkent Batıkent
Bournefit Pilates Studio Çayyolu
B-fit Beşevler Beşevler
Main Core Pilates Stüdyosu Tunalı
Switch Zone Pilates Çayyolu Çayyolu
toplam 110 sonuç bulundu.
1 - 30 arası gösteriliyor.
Ankara Pilates Salonları Pilates Salonları

PİLATES SALONLARI

Pilates; fizyoterapik tedaviler için özel olarak geliştirilmiş bir yöntemdir. Bu yöntem o kadar etkilidir ki günümüzde tüm dünya da kabul görmüş bir tedavi ve hareket sistemidir. Öyle ki birçok hareket ve çalışma yöntemlerinin aslında iki çatı altında toplanmaktadır. Bunların ilki pilates, ikincisi ise fitnesstir.

Aslına bakılırsa pilates tüm dünyada gerek fiziksel hareket kayıpları tedavisinde gerek ise de zayıflama, fit görünme ve daha birçok sebepten dolayı tercih edilen bir çalışmadır. Herhangi bir yaş, cinsiyet ve ya özel durum içermeksizin katılabileceğiniz pilates dersleri müşterilerin hizmetine sunulmuştur. Yani daha açık konuşacak olursak; pilates derslerine küçük yaştan çocukların katılabildiği gibi, orta yaş bayan ve erkeklerin katılabileceği derslerin yanı sıra biraz daha ileri yaşta ki öğrenciler için de bu şartlara uygun dersler dizayn edilmiştir.

http://www.pilatesfederasyonu.com/makale-1-Pilates...

Yukarıda da geniş bir açıklamasını yaptığımız pilates dersleri salonlarda özel eğitmenleri tarafından verilmektedir. Çünkü bu tür dersleri özel yetkili hocaların vermesi gerekmektedir. Ülkemizde pilatesin yaygınlaşmasıyla pilates salonları da hızlı bir yayılım sürecine girmiştir. Bu sayede ülkemizin batı kesimlerinde ne kadar ilgi görüyorsa doğu kesimleri de aynı şekilde bilinçlenmeye ve pilatese gerekli özeni göstermektedirler. Bir zamanlar pilates salonları ilk olarak Ankara ve İstanbul gibi büyük şehirlerimizde ki insanlarımıza hizmet verirken şimdiler de tüm ülkeye yayılmış ve her kesimden her insana istedikleri pilates eğitimlerini verebilmektedirler.

https://tr.wikipedia.org/wiki/Pilates

Pilates salonları özel olarak dizayn edilen salonlardır. Yani normal bir spor salonundan ya da başka herhangi bir salondan farklı niteliklere sahip özel olarak tasarlanmış ve dizayn edilmiş salonlardır. Bu sayede pilates öğrencileri istedikleri şartlarda derslere katılımı sağlanmıştır. En çok ta bayanların derslere katılımında sorunlar yaşanmaktadır. İşte bu konuda da pilates salonlarında bir çözüm sunularak bayanlara özel saatlerde ve güzlerde sadece bayanlara yönelik dersler açılmıştır. İşte tüm bu güzel neticelerin tüm ülkemize yayılabilmesi için pilates salonlarının da daha fazla yayılabilmesi gerekir. Bu sebeple siz de pilates derslerine katılmak istiyorsanız size en yakın pilates salonlarına danışarak dersler için özel fiyatlar isteyebilirsiniz.

http://www.milliyet.com.tr/pilates-nedir-faydalari...